شرایط و قوانین مدرسین

 1. با ثبت‌نام مدرس در وبسایت یونی‌ما، مدرس و یونی‌ما، همکاری را براساس این قوانین شروع کرده‌اند و ملزم به رعایت کردن آن هستند.
 2. در صورت تبدیل شدن به مدرس یعنی شما تمامی بندهای این بخش را مطالعه کرده و آنها را پذیرفته اید. همچنین یونی‌ما که خود گردآورنده قوانین زیر است خود را متعهد می‌داند تا تمامی حقوق مدرسین را جزء به جزء اجرا کند،در غیر اینصورت باید پاسخگو باشد.
 3. وبسایت یونی‌ما صرفا یک رابط بین مدرس و دانشجو ( دانشجو و مدرس ) می باشد.
 4. دوره های ارسالی شما پس از ارسال، توسط کارشناسان آموزشی یونی‌ما به طور کامل بررسی خواهند شد و در صورت نداشتن هیچ نقص و عیبی، دوره شما تایید شده و جهت تیلیغات و فروش بر رو روی سایت و اپلیکیشن قرار خواهد گرفت. در صورت مشکل دار بودن دوره، دوره شما تایید نشده و درخواست رفع مشکل از جانب کارشناسان برای شما ارسال خواهد شد تا دوره خود را رفع نقص کرده و مجددا جهت بازبینی ارسال کنید.
 5. تنها دوره‌هایی تایید می شوند که با اصالت بوده و تمامی نکات لازم مربوط به تولید فیلم آموزشی در وبسایت یونی‌ما را رعایت کرده باشند.
 6. در صد مشارکت در فروش وبسایت یونی‌ما ثابت نخواهد بود. اما به صورت پیش فرض، وبسایت یونی‌ما 50 درصد فروش را برای مدرس در نظر میگیرد و  50 درصد آن را برای خود و سایر بخش های مربوط به بازاریابی و … برمی دارد. مدرسینی که فروش بیشتری داشته باشند به مراتب درصد کمتری از درآمد آنها کسر خواهد شد. به فرض مثال ممکن است دوره های آموزش یک مدرس فروش خیلی زیادی داشته باشد , در این صورت حداقل حق مشارکت کسری از درآمد این مدرس فقط 30 درصد خواهد بود که این 30 درصد صرفا برای بازاریابی و تبلیغات می باشد و وبسایت یونی‌ما هیچ هزینه ای را در فروش های این مدرس برای خود در نظر نمیگیرد. در این صورت چیزی حدود 70 درصد فروش برای مدرس محصول خواهد بود.
 7. دوره های آموزشی شما باید فقط در وبسایت یونی‌ما ارائه شوند و فروش محصولات در سایر سایت ها سبب کاهش درصد مشارکت مدرس خواهد شد. در صورت فروش دوره در سایر وب سایت ها درصد مشارکت مدرس به 30 درصد کاهش پیدا خواهد کرد و 70 درصد از فروش برای وبسایت یونی‌ما خواهد بود.
 8. در صورت وجود هر گونه عیب و نقصی در دوره های آموزشی , مدرس موظف است تا مشکلات لازم را برطرف کند و در صورت نیاز بخش های معیوب را مجددا ضبط کند.
 9. وبسایت یونی‌ما این اطمینان را به مدرسین عزیز میدهد که از محصولات با کیفیت و حرفه ای با تمام قدرت حمایت خواهد کرد.
 10. مدرس دروه های آموزشی بهتر است در صورت نیاز هر چند وقت یکبار محصول خود را بروزرسانی کرده و دروه های بروز شده را در اختیار مشتریان و خریداران جدید قرار دهد. این امر یکی از روش های افزایش فروش در جهان می باشد و هیچ الزامی برای مدرس در این مورد وجود ندارد.
 11. قیمت دروه آموزشی ارسالی توسط وبسایت یونی‌ما با توجه به امور بازاریابی و با هدف حداکثر کردن فروش دوره‌ها تعیین می شود. کارشناسان وبسایت یونی‌ما بر اساس کیفیت دوره آموزشی و رنج قیمت بازار فیلم های آموزشی قیمت را بر اساس استاندارد ها رواشناسی قیمت تعیین می‌کند.
 12. هر دوره‌ای باید دارای توضیحات لازم و سرفصل‌های آموزشی مشخص مربوط به خودش باشد.
 13. کلیه توضیحات و سرفصل های ارائه شده باید حتما شامل آموزش باشند و نوشته های تبلیغاتی و دروغین در آن موجود نباشد. مدرس باید در ارائه توضیحات محصولات خود کاملا صادق باشد. چرا که باید بر اساس نوشته های خود، پاسخگو باشد.
 14. در صورتی که مشکلی از جانب مشتریان بعد از خرید محصول اعلام شودو این موضوع توسط تیم آموزشی یونی‌ما تاییدشود، مدرس موظف است مشکل مورد نظر را کمترین زمان ممکن برطرف کند. و در صورت رفع عیب نکردن دوره، درآمد های مربوط به دوره مورد نظر از حساب مدرس کسر شده و به حساب دانشجو اضافه خواهد شد.
 15. مدرسین موظف هستند برای دوره های آموزشی خود از فایل پاورپوینت sample که برای آنها ارسال شده است طبق قوائد بیان شده در ویدئوی (راهنمای تصویری تولید محتوای ویدئویی) موجود در فایل zip ارسالی استفاده نمایند.
 16. تبلیغات سایر سایت‌های آموزشی در توضیحات محصول ارسالی و یا در فیلم آموزشی خلاف قوانین وبسایت یونی‌ما بوده و در صورت مشاهده با فرد خاطی طبق قوانین برخورد شده و هزینه های فروش محصول مورد نظر، از حساب وی کسر خواهد شد.
 17. مدرس هفته بر اساس مواردی که در بند قبل به آنها اشاره شد نیز انتخاب می شود و به مدت یک هفته در صفحه اصلی وبسایت و اپلیکیشن یونی‌ما به نمایش درخواهد آمد.
 18. در صورتی که دوره آموزشی شما پروژه محور می باشد، مدرس موظف است پروژه تکمیل شده در مراحل آموزش را همراه با فیلم آموزشی در اختیار دانشجویان قرار دهد.
 19. کلیه دوره‌ها باید دارای فایل پاورپوینت به صورت اسلایدری باشند و این فایل نیز همراه با فیلم آموزشی به مشتری اراده شود.
 20. جهت درخواست تسویه حساب، مدرس باید  اطلاعات حساب خود را (شامل نام و نام خانوادگی، شماره کارت و شماره حساب) به طور دقیق در اختیار پشتیبانان قرار دهد. درآمد مدرسین به اطلاعاتی که برای پشتیبانان ارسال و ثبت شده است واریز خواهد شد. در وارد کردن اطلاعات مربوط به حساب بانکی خود دقت داشته باشید. مسئولیت واریز اشتباه هزینه، بر عهده مدرس بوده و وبسایت یونی‌ما هیچ مسئولیتی در قبال این مورد ندارد.
 21. حداقل مبلغ درخواست وجه 100 هزار تومان می باشد.
 22. درخواست تسویه حساب دو مرتبه در هفته و در روز های یک شنبه و سه شنبه صورت خواهد گرفت. مدرسین جهت درخواست تسویه حساب باید حداقل یک روز زودتر درخواست خود را ارسال کند.
 23. عملیات واریز وجه به دو روش کارت به کارت و پایا امکان پذیر می باشد. روش کارت به کارت برای مبالغ تا 3,000,000 میلیون تومان می باشد و شامل 1000 تومان کارمزد می باشد. روش پایا حداقل 24 ساعت بعد از ارسال درخواست در روز های مشخص شده برای تسویه حساب به مشاره حساب اعلام شده مدرس واریز خواهد شد. روش پایا هیچ سقف برداشتی ندارد.
 24. مدرسین برای معرفی هر چه بهتر خود و کسب محبوبیت در بین کاربران، لازم است برخی مواقع یک سری دوره های آموزشی رایگان را روی سایت قرار دهند. با این روش شما کاربران زیادی را به سمت دوره های آموزشی خود جذب خواهید کرد.
 25. وبسایت یونی‌ما برای فروش بیشتر دوره‌ها در بازه زمانی خاصی برای عموم محصولات تخفیف‌هایی در نظر می‌گیرد که یکی از بزرگترین روش های جهانی در افزایش فروش محصول می‌باشد.
 26. لازم به ذکر است که سقف تخفیف‌های هماهنگ نشده با مدرس 50 درصد است که در این حالت 40% از تخفیف‌، از کارمزد وبسایت یونی‌ما و 10% باقی‌مانده از کارمزد مدرس کسر خواهد شد.
 27. برای ارائه تخفیف‌های بالاتر از 50% با مدرس دوره هماهنگی‌های لازم صورت می‌گیرد.
 28. کلیه مستندات و فایل های لازم که در آموزش به کار گرفته می شود باید حتما داخل پکیج فروش قرار بگیرند.
 29. شرایط و قوانین مربوط به مدرسین و فروشندگان ارائه شده در این بخش بر اساس توابع و قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر مراجع قانونی ناظر برای خدمات می باشد. از این رو این نوع شرایط و قوانین که در کل جهان به صورت کلی ممکن است در بازه زمانی های کوتاه مدت و بلند مدت تغییرات داشته باشد . وبسایت یونی‌ما این حق را دارد که در هر زمان تغییرات لازم روی شرایط و قوانین مدرسین اعمال کند. لازم به ذکر است وبسایت یونی‌ما این اطلاع رسانی را از طریق شماره تماس و ایمیل ثبت شده مدرس انجام داده و هیچگونه مسئولیتی در قبال اطلاع رسانی نفر به نفر مدرسین را ندارد. مدرسین جهت اطمینان لازم است هر چند وقت یکبار به صفحه شرایط و قوانین فروشندگاه سر زده و تغییرات لازم را مشاهده کنند.
 30. در صورتی که فروشنده ای با قوانین جدید و تغییر یافته در بازه زمانی های خاص مخالفتی داشته باشد. باید ظرف حداکثر 72 ساعت بعد از بروزرسانی شرایط و قوانین درخواست مخالفت و توقف همکاری خود را از طریق تماس با ما برای وبسایت یونی‌ما ارسال کنند. در صورت متوجه نشدن و یا اقدام نکردن مدرس تا 72 ساعت برای اعلام مخالف . مدرس مستلزم رعایت شرایط و قوانین می باشد.