سوالات متداول آموزش و عضویت در یونی‌ما

 1. برای عضویت در یونی‌ما بر روی گزینه «ثبت نام» کلیک کنید.
 2. کافیست در کادر مربوطه ایمیل و رمز عبور انتخابی خود را وارد نمایید.

متاسفانه هیات علمی یونی‌ما به مکاتبات علمی شما دسترسی ندارند و همکاران بخش پشتیبانی نیز توانایی و تخصص لازم جهت پاسخگویی به سوالات علمی را ندارند.

چنانچه خود مدرس، تمایل شخصی به راهنمایی و مشاوره داشته باشند، احتمالا در وبسایت یا وبلاگ شخصی، راه ارتباطی را اعلام نموده‌اند که در اینصورت می‌توانید از طریق جستجو در گوگل، راه ارتباطی با ایشان را بیابید.

لطفا به این لینک مراجعه کنید و درخواست بازیابی رمز عبور را ارسال کنید.

بله، خوشبختانه این امکان در یونی‌ما فراهم است، کافیست با مراجعه به اپلیکیشن یونی‌ما نسبت به رزرو آنلاین وقت‌های خالی مدرس مورد نظر اقدام نمایید.

همه آموزش‌ها بر اساس سرفصل‌های ذکر شده در صفحه آموزش، تدریس می‌شوند. مباحث پایه ای و پیش نیازها برای ورود به مبحث اصلی، بیان می‌شود. سپس بخش اصلی آموزش، به صورت جزئی آموزش داده می‌شود و گام به گام مباحث بیان می‌شود.

در نهایت با توجه به مباحثی که آموزش داده می‌شود، نتیجه گیری نهایی بیان می‌شود.

اطلاع رسانی در خصوص شروع جشنواره‌های تخفیف یونی‌ما، از طریق شبکه‌های اجتماعی یونی‌ما صورت می‌گیرد؛ بدین جهت پیشنهاد می‌شود در شبکه‌های اجتماعی یونی‌ما عضو شوید.

تهیه آموزش‌های یونی‌ما

مراحل ثبت سفارش آموزش مورد نظر شما بسیار ساده است و مراحل آن در ادامه آمده است:

  1. ابتدا ثبت نام کنید.
  2. بر روی آموزش مورد نظر خود کلیک کنید.
  3. از طریق دکمه «افزودن به سبد» آموزش مورد نظر خود را به سبد اضافه نمایید.
  4. شما از دو روش می توانید سفارش‌های خود را مشاهده و نسبت به پرداخت هزینه‌های آن اقدام نمایید.
   روش اول: در بالای صفحه آموزش شما، دکمه‌ای با عنوان «نمایش سبد سفارش» وجود دارد که شما می‌توانید در این قسمت آموزش‌های خود را اضافه و یا کم کنید و پس از آن به روز رسانی کنید. در نهایت نیز از طریق دکمه «پرداخت و ثبت سفارش» می‌توانید هزینه مورد نظر را پرداخت کنید.
   روش دوم: می‌توانید تمامی مراحل گفته شده در روش اول را، با کلیک بر روی گزینه «سبد» که در بالای صفحه شما نمایش داده می‌شود، انجام دهید.
  5. لطفا شرایط استفاده از خدمات را مطالعه کنید و سپس گزینه «پرداخت و ثبت سفارش» را بزنید.
  6. پس از انجام مراحل فوق، لینک دانلود آموزش(های) مورد نظرتان در حساب کاربری تان(+) فعال می‌شود.

بعد از تهیه آموزش، لینک دانلود در حساب کاربری تان فعال می‌شود.

استفاده از آموزش‌های یونی‌ما

لینک‌های دانلود محدودیتی نداشته و هر زمان می‌توانید با مراجعه به حساب کاربری‌تان، به آموزش‌هایتان دسترسی داشته باشید.

لطفا لینک‌های دانلود آموزش را دانلود کرده و اکسترکت کنید، سپس برای دسترسی به PDF آموزش، پوشه notes و برای دسترسی به فایل‌های جانبی آموزش، پوشهfiles and codes را بیابید .

فایل‌های زیپ شده را نباید باز کنید. فایل‌های .rar را باید اکسترکت کرده و سپس پوشه(های) مربوطه را مشاهده کنید. ابتدا لازم است نرم افزار WinRaR نصب باشد، سپس بر روی یکی از فایل‌ها، کلیک راست و گزینه Extract Here را انتخاب کنید.

در تدریس آموزش‌ها، همواره سعی بر این است که جای هیچ گونه سوال یا ابهام باقی گذاشته نشود. همچنین با توجه به عدم دسترسی هیات علمی یونی‌ما، متاسفانه امکان پرسش و پاسخ وجود ندارد.

در صورت مواجه شدن با این خطا، لطفا نرم افزار WINRAR خود را آپدیت کرده و یا از نرم افزار 7-ZIP برای اکسترکت کردن فایل‌ها استفاده کنید. شما می‌توانید از طریق لینک‌های زیر نرم افزا‌ر مربوطه را نصب کنید:

پی‌سی دانلود(+)
soft98(+)

این مشکل به دلیل از کار افتادن لینک دانلود است؛ شما می‌توانید این مورد را به بخش مخاطبین اطلاع دهید؛ برای این کار می‌توانید از طریق ایجاد تیکت اقدام کنید.

شما می‌توانید حجم فایل دانلود شده را با حجم ذکر شده در صفحه لینک‌های دانلود آموزشتان مقایسه کنید.

یکی از دلایلی که ممکن است لینک دانلود کار نکند، سرعت پایین اینترنت و یا مشکل مرورگرتان باشد. ابتدا Ctrl+F5 را بزنید و مجدد روی لینک دانلود کلیک کنید. اگر مشکل حل نشد، پیشنهاد می‌شود نرم افزار IDM را نصب کنید و مجدد تلاش کنید. اگر بازهم مشکل برطرف نشد، این مورد را از طریق ایجاد تیکت در حساب کاربری خود بیان کنید تا همکاران ما مشکل شما را برطرف کنند.

لطفا یک برنامه جهت خارج سازی فایل از حالت فشرده بر روی گوشی‌تان نصب داشته باشید؛ پیشنهاد می‌شود برای گوشی‌های اندروید از برنامه RAR for Android 5.80 و برای گوشی‌های ios ، از برنامه UNZIP! Pro یا document استفاده کنید. سپس آموزش را با پلی‌هایی مانند POT Palyer یا VLC Player مشاهده کنید.

در این مورد به پیغام خطا دقت کنید و ببینید دقیقاً بر روی کدام بخش پیغام خطا می‌دهد، بر روی هر بخشی که پیغام خطا بدهد به منزله این است که فایل آن بخش خراب است و درست دانلود نشده است و باید مجددا همان بخش را دانلود کنید، توجه داشته باشید لازم نیست تمامی بخش‌ها را دانلود کنید، فقط کافی است همان بخش خراب دوباره دانلود شود.